Btc laidai,

btc laidai

Aprašymas: Mechanizuotas PCI-E stovų laidų yra būtinos, kai pastato Cryptocurrency gavybos platformą, todėl jūsų pagrindinė plokštė neturi gauti išdaga.

galite užsisakyti bitcoin

Jie yra naudojami kalnakasių pakelti svarbu grafikos kortas iš savo pagrindinę plokštę ir kosmoso juos geriau aušinimo ir suteikti daugiau Gpu bus naudojamas. Ji btc laidai pat leidžia jums prijungti jūsų grafikos plokštę, bet 1x, 2x, 4x, 8x ir 16x PCI-E lizdus, kad naudoti šias angas, jūs paprastai nebūtų galima naudoti.

bitcoin liuksemburgas

Sujungę jūsų grafikos plokštę stovo tada prie maitinimo per molex jungties, galite imtis padermės nuo pagrindinės plokštės ir pratęsti jos tarnavimo laiką.

Tai yra ilgas, 30cm USB 3. Jos taip pat apima Molex maitinimo jungtis sumažinti stresą dėl pagrindinėse plokštėse galios ir aukštos kokybės apkrovos balansavimo kondensatoriai, užtikrinti sklandžią stabilios įtampos, kad jūsų vaizdo plokštės.

ĮSPĖJIMAS - Išvengti stovų, kurių nėra Molex jungtis ir apkrovos balansavimo kondensatorius, kaip tai vietos nereikalingo streso dėl pagrindinėse plokštėse galią ir gali sukelti nepataisomą žalą.

btc etk

Svarbi informacija