Gokart btc, GY6 6Pins CDI LANGELĮ ATV, Scooter GO KART Mopedas 50cc 125cc 150cc 250cc @

AC CDI Lauke 110cc 125cc 150cc 200cc 250cc ATV Dviratį-Go Kart Sunl Taotao 6P Pin *

gokart btc crypto prekybos rodikliai

Į GY6 6-plug set-up", jūs turite AC, jei turite 3-laidai einant į 4-plug pusėje, ir jūs turite 2-laidai einant į 2-plug pusėje. Kita vertus, jūs turite DC jei turite gokart btc CDI dėžė, 3 arba 4 laidai einant į 4-plug pusėje ir tik 1 laidas eina į 2-plug pusėje. Pavyzdžiui ,bendros AC atleistas CDI lauke yra ilgis 65 x gokart btc 36 x aukštis 22 mm ilgis 58 x plotis 33 x aukštis 22 mm ,bet bendras DC atleistas CDI lauke yra didesnis gokart btc AC atleistas cdi dėžutės dydžio ,suze kaip ilgis 75 x plotis 42 x aukštis 24 mm ilgis 96 x plotis 55 x aukštis 24 mm.

Be abejo, šis dydis yra tik jūsų bendrą originalus GSI nuoroda į Langelį,neapima racing cdi dėžutės dydį sa crypto exchange dėmesį.

gokart btc bitcoin ateities sandorių rinkos paleidimas

Kitas bandymas yra, jei žibintai įjungti, be variklį tik su klavišutai DC sistemą. Į AC sistema priekinis žibintas reikalauja, variklis veikia.

Į GY6 6-plug set-up", jūs turite AC, jei turite 3-laidai einant į 4-plug pusėje, ir jūs turite 2-laidai einant į 2-plug pusėje. Kita vertus, jūs turite DC jei turite didesnių CDI dėžė, 3 arba 4 laidai einant į 4-plug pusėje ir tik 1 laidas eina į 2-plug pusėje. Pavyzdžiui ,bendros AC atleistas CDI lauke yra ilgis 65 x plotis 36 x aukštis 22 gokart btc ilgis 58 x plotis 33 x aukštis 22 mm ,bet bendras DC atleistas CDI lauke yra didesnis nei AC atleistas cdi dėžutės dydžio ,suze kaip ilgis 75 x plotis 42 x aukštis 24 mm ilgis 96 x plotis 55 x aukštis 24 mm. Be abejo, šis dydis yra tik jūsų bendrą originalus GSI nuoroda į Langelį,neapima racing cdi dėžutės dydį ,atkreipkite dėmesį. Kitas bandymas yra, jei žibintai įjungti, be variklį tik su klavišutai DC sistemą.

Kita nuoroda yra, jei variklis bus paleisti tik su baterija ji yra DC. Jei jis bus paleisti be baterijos, tai yra AC sistemos. Prašome patikrinti, ar teisingai CDI už jūsų motoroleris prieš perkant,ačiū.

Prašome palikite mums teigiamų atsiliepimų ir suteikti visus 5 žvaigždučių, jei jūs patenkinti mūsų produktusjūsų labai rekomenduoti, tai mūsų motyvacijos judėti toliau. Jei yra problema su jūsų pirkti.

gokart btc bitcoin sudėtinga finansų sistema

Visame Pasaulyje Laivybos. Užsakymai tvarkomi per valandas nuo apmokėjimo, pagaminti ir patikrinti. Mes pasirūpinsime, siuntos į jūsų laivybos adresą, taigi, prašome patvirtinti ir patikrinti adreso informacija jums užpildyti TurgusVerte.

We will ship užsakymą per darbo dieną, gavus aiškų mokėjimo. Visos laivybos įeina pašto ir tvarkymo mokesčiai. Importo muitų, mokesčių ir rinkliavų nėra įtrauktos į prekės kainą, arba siuntimo išlaidas. Šie mokesčiai yra pirkėjo atsakomybė. Mes bus daryti tą patį už jus.

Mes nustatyti numatytąjį laivybos metodą mūsų produktas,jei norite pakeisti pristatymo būdą, jums turėtų sumokėti papildomą pristatymo mokestį, kokių nors klausimų, prašome susisiekti su mumis laiku.

Paslaugų Tranzito Laikas teikia vežėjas,savaitgaliais ir švenčių dienomis nepriskiriama,todėl laivybos laikas gali būti ilgesnis, nei mes pažadėjo,ypač per atostogų sezoną.

gokart btc bitcoin virusas iššifruotas

Prašome susisiekti su mumis pirmą, jei norite grįžti paketo mums. Visos grąžinamos prekės turi būti originalioje pakuotėje ir būklės.

gokart btc qt bitcoin trader taisyklės

Prekės Svoris: 0.

Svarbi informacija